Srs Orlik Ruda Śląska - rocznik 2004 - strona nieoficjalna

Zakończenie współpracy i podziękowanie.

• autor: srsorlik2004, 2014-02-02 16:56

Z uwagi na to, że od września chłopcy idą do klasy sportowej, została podjęta decyzja aby już teraz zajęcia prowadził trener który będzie trenował ich także w przyszłym sezonie. Nowemu trenerowi pozwoli to lepiej poznać drużynę i zadecydować kto znajdzie się w klasie sportowej.

Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować, przede wszystkim chłopakom za kilka udanych sezonów, ale również ich rodzicom, babciom, dziadkom i wszystkim którzy nam pomagali.

Z całą pewnością nadal będę śledził dalszy rozwój i postępy wszystkich zawodników. Każdy z Was ma szansę na spełnienie swojego marzenia zostania piłkarzem i tego Wam życzę.

Na dzień dzisiejszy kończę czynną współpracę z Orlikiem. Zobaczymy co będzie w przyszłości.

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Trener - Aleksander Ślusarek.

P.S. Ponieważ pojawiają się pytania dlaczego zrezygnowałem informuję, że tak jak podaje informacja na oficjalnej stronie Orlika, zrezygnowałem "na własną prośbę" dopiero po przedstawieniu mi propozycji prowadzenia najmłodszej grupy (rocznik 2008). Owszem, nie mogłem pojechać na obóz ale to wszystko, poza tym nic się nie zmieniło.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ładowanie...